Gra dojenie krówki - Silly Moo - Mu Cobi

Gra Muu Cobi (Silly Moo) – Dojenie Krowy

Witam Was Serdecznie,

Dzisiaj prezentujemy grę w dojenie krowy – Silly Moo firmy Cobi. Jest to bardzo zabawna gra zręcznościowa, dzięki której dzieci mogą pobawić się w dojenie krowy i zbierać za to punkty. Muu Cobi to gra  przeznaczona dla 2-6 graczy i zapewnia dużo frajdy.

Gracze doją krówka do czasu aż wytrzeszczy oczy – gdy to się stanie wiemy, że krówka została wydojona do końca. Zobaczcie na filmie jak ta zabawa wygląda w praktyce.

Zasady Gry w krówkę Silly Moo (Muu Cobi):

 1. Najpierw musimy załadować naszą krówkę nagrodami. W tym celu przechylamy jej ogon w bok i do komór z tyłu wkładamy nagrody w losowej kolejności. Po włożeniu nagrody ponownie przechylamy ogon w bok, aby pojawiła się nam nowa komora.
 2. Następnie gracze rzucają kostką do gry – liczba która wypadnie na kostce mówi nam ile pociągnięć wymiona może wykonać gracz. Jeżeli gracz wyrzuci na kostce znaczek MUU to traci kolejkę.
 3. Jeżeli pociągniemy wymiona w odpowiedniej kombinacji (która za każdym razem jest inna) to mamy szanse wydoić krówkę i otrzymać nagrodę.
 4. Gracze na zmianę doją krówkę – gra trwa do momentu aż krowa Muu Cobi wytrzeszczy swoje oczy – oznacza to, że jest już wydojona.

Gdy krowa jest już wydojona i wytrzeszczy swoje oczy to gracze liczą punkty za swoje nagrody. ( Melko to 1pkt, Złoto 2pkt a krowi placek to -1 pkt). Wygrywa ta osoba, która uzyska najwięcej punktów.

Jak działa gra w dojenie krowy?

Zabawa polega na tym, że z tyłu krówki znajdują się komory do których  wkładamy nagrody. Kiedy wymiona krówki zostaną pociągnięte w odpowiedniej kolejności zwalnia się z tyłu zapadnia, która wyrzuca nagrodę a komora z nagrodą przeskakuje na następną.

Krówka Muu Cobi – Dodatkowe porady:

Pamiętajmy o tym, aby wkładać nagrody w losowej kolejności, aby nagrody które wypadają nie były przewidywalne. Można zwiększyć radość zabawy można ustalić drobną nagrodę dla wygranego gracza np.  cukierki, lizaka. Żeby zabawa trwała dłużej dobrze ustalić, że gra będzie trwała określoną liczbę rund (np. 5 rund czy do 3 zwycięstw).

5.8

Atrakcyjność

7.5/10

Jakość

3.5/10

Cena

7.0/10

Długość Zabawy

5.0/10

Mocne Strony

 • Ładny wygląd
 • Losowe kombinacje dojenia
 • Ciekawy pomysł na grę
 • Ekscytująca

Słabe Strony

 • Cieżko ciągać wymiona
 • Mechanizm podatny na uszkodzenia
 • Nagrody czasami się blokują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *